Oyunlar ates ve su 2

kumarhane kralı


Ateş ve Su 2 Oyunu Oyna Ateş ve su oyunumuzu ister tek başınıza isterseniz de iki kişi olarak oynayabilirsiniz. 2 Kişilik Oyunlarımızdan " Ateş ve Su 2 Oyunu" oyununda 2 kahramanımız ile sizi eğlenceli bir macera bekliyor. Oyunu 1 kişi YÖN, 2 kişi W, A, S, D tuşları ile kahramanları yöneterek ikinisini finish yazan yere öldürmeden götürmeniz gerekiyor. com' a yüklenen en son oyunlardan haberdar olmak için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Ateş ve Su 2 Nasıl Oynanır? Işık Tapınağı' nı keşfederlerken Ateş ve Suyun muazzam güçlerini kullan. Senin yardımınla birlikte kesinlikle eve ellerinde bir sürü elmas ile birlikte dönecekler. Oyun Kontrolleri OK TUŞLARI ile Ateş' i hareket ettir. A, W, ve D ile Su' yu hareket ettir. Ateş ve Su 2 için İpuçları ve Püf Noktalar Nelerdir?

 • Traktör oyunu indir oyna

 • Форсаж 2 kino uzbek tilida skachat

 • Gta oyun motoru

 • Barbie oyunu kıyafet giydirme

 • Qizlar uchun o yinlar skachat


 • Video:Ates oyunlar

  Oyunlar ates

  Macera Oyunları > Ateş ve Su 2 Oyunu > Ateş ve Su 2 Oyna. Oyun Kutuma Ekle. Oyun Birazdan Başlayacaktır. Sep 30, · Ateş ve Su 2 Oyunu Nasıl Oynanır? Ateş ve Su 2 oyunu yine serinin birinci oyunundaki gibi Fireboy ( erkek) ve Watergirl ( kız) olmak üzere 2 karekterli bir uygulamadır. Erkeği sıvı dolu kanallardan, kızıda lav kanallarından atlatarak geçiriyorsunuz. Erkeği yön tuşları ile, kızı da " A, S, D, W" tuşları ile kontrol ediyorsunuz.

  Ateş ve su oyunumuzun ikinci serisini sizler için hazırladık. Ateş adam ve su kızımız maceralarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. İLk oyunda olduğu şeklinde sıkıntılı engelleri beraber aşacaksınız ve öteki bölümlere geçmeye hak kazanacaksınız. Ateş ve su 2 Oyunda ateş adamı yön tuşları ile su kızıda W, A, S, D tuşları ile denetim edeceksiniz.  ]