Ekiple oynanacak mobil oyunlar

kumarhane kralı


En İyi online mobil oyunlar nelerdir? Kağıt üzerinde klasik bir savaş gemisi oyunu olarak bildiğimiz amiral battı oyunu modernleşerek bize mobilde oynama imkanı sunuyor. See full list on webtekno. 3- 10 oyuncuyla oynanacak şekilde tasarlanan oyunu, öncelikle herkes öncelikle telefonuna indirmeli ( iOS kullanıcıları da oynayabilir). Oyuna birkaç selfie ekleyebilirsiniz. Bu selfieler daha sonra çizim komutları için kullanılır. Herkes çizimini tamamladıktan sonra, her bir selfie için sahte bir başlık yazılmalı. Daha sonra televizyonda bunlar orta. En iyi 2 oyunculu mobil oyunlar! konulu haberimizde ShiftDelete.

 • Oyunlar formula 1

 • Gta oyun motoru

 • O yinchoqlar tarixi 4 skachat

 • Qizlar uchun o yinlar skachat

 • Yandex oyunlar motor


 • Video:Mobil oynanacak ekiple

  Oyunlar mobil oynanacak


  Karantina Günlerinde Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Mobil Multiplayer Oyunlar · 1. Doodle Army 2 Mini Militia · 2. Kafa Topu 2 · 3. Arkadaşlarla Oynanacak Multiplayer Mobil Oyunlar · Call of Duty Mobile · Unkilled · Boom Karts Multiplayer Racing · BombSquad · Critical Ops:. Mini Militia – Doodle Army 2 · 3. Sea Battle 2 · 6. Badminton League · 7. Special Forces Group 2. Special Forces Group. Dec 25, · Spaceteam. Ice Rage: Hockey.

  Trionix ( Android) Glow Hockey 2. Listede iki kişiyle oynanan veya ikiden fazla kişiyle oynanabilen oyunlar bulunuyor. Aynı şekilde bazıları tek bir cihaz üzerinden oynanabiliyorken, bazıları Bluetooth bağlantısı gerektiriyor. Arkadaşlarla birlikte oynayabileceğiniz mobil oyunlar bulmak zaman zaman zor olsa da bulunan oyunlar bir anda oynayanlar için dünyanın en eğlenceli oyunları olabiliyor. Hazırladığımız bu liste içerisinde sizlere eğlenceli vakit geçirtip içinizi ısıtacak mobil oyunlar bulunuyor:. Bilgisayar ya da mobil üzerinden oynanan oyunlar gençler arasında oldukça meşhurdur. Özellikle son aylarda herkesin evde olduğu göz önüne. mobil oyunlar, arkadaşlarla oynanacak oyunlar mobil, arkadaslarla oynanan mobil oyunlar, multiplayer mobil oyunlar. Bu oyun, arkadaşlarınızdan veya ailene fertlerinizden kimin en çok sanat yoksunu olduğununu öğrenmenizi sağlayacak. İlk yarışmacı bir kelime alır ve bu kelimenin resmini çizmek için elinden gelenin en iyisini yapar. Telefon daha sonra odanın etrafında diğer yarışmacılara gösteriler, her bir yarışmacı, 15 saniye içerisinde gördüğü çizimi kopyalamak. Birebir rekabet isteyenler için Basketbol Arena: · Vampir köylüden hallice, eski günleri hatırlatacak oyun Among Us: · Zar oyunu sevenlere Yahtzee. Çatışma Döngüsü · 4. Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma · 5.

  8 Top Havuzu · 6. Mortal Kombat X · 7. Modern Savaş 5 · 8. En iyi internetsiz mobil oyunlar arasında yer alan Downhill Smash, “ endless runner” türünde bir yapım demek yanlış olmayacaktır. Arkadaşlarınızla birlikte mobil oyunlar oynayarak hem sıkıcı geçen bu dönemlerde kendinizi eğlendirebilir hem de arkadaşlık ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarla oynanabilecek en iyi mobil oyunlar sayesinde oyun oynarken hem eğlenceli anlar geçirebilir hem de arkadaş ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. En iyi 2 oyunculu mobil oyunlar? En İyi Mobil Multiplayer Oyunlar · EN İYİ 25 MOBİL MULTIPLAYER OYUN · Asphalt · Call of Duty · CSR Racing · Valve · Nintendo Mobile · Fortnite. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir diğer oyun olan Among Us ise InnerSloth tarafından yılında piyasaya sürülmüştür. Oyunda iki farklı.

  Klasik oyun Charades' in formatını kullanan bu uygulamada, ilk yarışmacı telefonu alnında tutar. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte hareket ederek veya ekranda kelime için ipuçları vermeye çalışarak telefonda görünen kelimeyi yarışmacıya anlatmaya çalışmalısınız. Bu ücretsiz oynanabilir uygulamada 44' ün üzerinde kategoriyle, birçok keyifli vakit g. Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi Online Mobil Oyunlar 1 Among Us. En çok 10 kişilik oynanan bu mobil oyunu PC üzerinden de oynayabilirsiniz. Oyunda üç kişiye kadar impostor,. Hide Online için bir nevi mobil saklambaç oyunu diyebiliriz. Oyuncuların bir bölümü nesne olup saklanırken. 3 Werewolf Online. Werewolf Online için her ne kadar Among Us kadar üç. Nov 13, · Among Us. İki yıl önce çıkan Among Us, son dönemlerde bir anda popüler olan mobil oyunlardan biri. Oyunda üç kişiye kadar impostor, geri kalanlar ise crewmate oluyor.

  Oyundaki amaç, crewmate olan oyuncuların görevlerini bitirip oyunu kazanmak. Dec 18, · Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar. Words With Friends 2 ( Kelime Oyunu) Siz ve sevgiliniz kelimelerle oynamayı seviyorsanız, bu tam size göre bir telefon oyunu. Hedefiniz, kullanabileceğiniz harflerden kelimeler oluşturmaktır. Her doğru kelime için, kelimenin harfine ve uzunluğuna göre puan alırsınız. Mar 13, · En iyi 2 oyunculu mobil oyunlar 1. Dots and Boxes Tür: Strateji Dots and Boxes, geleneksel bir kağıt kalem oyunu olarak nitelendirilebilir. Bu oyun arkadaşınızla beraber eğlenceli vakit geçirmek için iyi bir fikir. İki kişi aynı Android veya iOS cihazını kullanarak oyunu oynayabilir. Oyun u ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

  ]